KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14577560
nr 1457 7560
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Porträtt av Prins Eugen. Signerad. Bildmått: 15x9,5 cm, yttermått inklusive ram: 23,5x16 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:45:06
25/3 18:00:48
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg